Napisz do nas lub zadzwoń!

Kontrola Dostępu

System Kontroli Dostępu to zestaw urządzeń, których przeznaczeniem jest sterowanie ruchem osobowym na wybranych przejściach oraz rejestracja czasu pracy.

Umożliwia ograniczenie poruszania się osób obcych po obiekcie z możliwoŁcią wydzielenia stref dostępu tylko dla osób posiadających odpowiednie karty-przepustki.

Dla Państwa oferujemy niezawodne systemy kontroli dostępu na karty magnetyczne oraz zamki szyfrowe.

Tymi systemami mogą Państwo zabezpieczyć serwerownię, wejście do biura bąd wejście do klatki schodowej. Zaletą takich systemów jest możliwość odczytu w jednym systemie kilku tysięcy kart magnetycznch.

Systemy mają możliwość integracji z systemem alarmowym, w którym wtargnięcie spowoduje włączenie alarmu. Szczególnie ważne jest to przy wtargnięciu do pomieszczeń chronionych, jak serwerownia lub kasa.

Istnieje możliwość stałego monitoringu komputerowego, ponieważ każda karta ma opis "Nazwisko numer", a duża pamięć zdarzeń w buforze powoduje zapis zdarzeń nawet sprzed kilku tygodni.

"Dziekuję za schludne i skuteczne zabezpieczenie domku letniskowego. Alarm skutecznie odstraszył wlamywaczy."
Klaudia Piotrowska
"Polecam systemy alarmowe i kamery z firmy Tomes. Jesteśmy zadowoleni z funkcjonowania sprzętu i jego jakości."
Marcin Nikiel
"Zlecenie na instalację wideodomofonu, 2 wejścia, Gdynia. Uczciwość, rzetelność, fachowość. Polecam całym sercem."
Maciej M.
"Polecam! Bardzo profesjonalna firma, świetne rozwiązania, świetna komunikacja i serwis. Jesteśmy bardzo zadowoleni."
Dorota Juchniewicz
"Polecam wszystkim, firma bardzo solidna- wykonany u nas w domu alarm działa bez zarzutu. Cena konkurencyjna. Sprawne i terminowe wykonanie usługi, uprzejme podejście do klienta, zawsze można uzyskać dodatkowe informacje, ogromna wiedza. Mamy w planie jeszcze instalację kamer zewnętrznych, ale ze względu na napięty grafik Panów, dopiero po Nowym Roku."
Zofia Greiveldinger
"Polecam! Bardzo profesjonalna firma, świetne rozwiązania, świetna komunikacja i serwis. Jesteśmy bardzo zadowoleni."
Dorota Juchniewicz
"Rzetelnie i sprawnie. Współpracowaliśmy dotąd dwukrotnie - przy monitoringu, następnie przy systemach alarmowych. Monterzy są zawsze pomocni, jeśli coś się wydarzy pomogą i ustawią. Jakość sprzętu zależna od cen, na dzień dzisiejszy wszystko działa bardzo przyzwoicie. Polecam."
Ewa Pstrągowska
"Profesjonalne podejście do klienta, szybko i terminowo wykonany montaż a przy tym i przystępna cena:)."
Ewa Tańska
"Firma rzetelna, wszystko wykonane prawidłowo, z pomysłem. Super doradztwo. Daję 10/10 !!!!"
Leszek Pastalenc
"Polecam bardzo firmę Tomes profesjonalna i szybka obsługa w montażu monitoringu i alarmu oraz fachowe doradztwo w dobiorze sprzętu. Atrakcyjna cena."
Szymon Kwidziński